A Magyar Máltai Szeretetszolgálat MMSZE Gondviselés Háza Aranysziget Időskorúak Otthona (Csongrád) pályázatot hirdet

ápoló

munkakör betöltésére

 Jogviszony időtartama és jellege

  • Határozott idejű, MT. szerinti munkaviszony. Teljes munkaidős, folyamatos munkarend szerinti jogviszony, három hónap próbaidő.

A munkavégzés helye:

  • 6000 Csongrád, Gyöngyvirág utca 7-9.

A munkakörbe tartozó főbb feladatok:

  • Idős ellátottak szociális gondozása, ápolása,
  • Máltai értékek képviselete - „A hit védelme és a szegények szolgálata” - jelmondatunk szerint.

Illetmények, juttatások:

  • szerinti alapbér, pótlékok, cafeteria,
  • Egészségügyi végzettségű munkavállaló esetében egészségügyi bérpótlék,
  • Egyéb juttatások:
    • Szép kártya,
    • Keresetkiegészítés a MMSZE döntése alapján,
    • Kedvező dolgozói étkezési lehetőség.

Pályázati feltételek:

  • 1/2000. (I.7) SzCsM rendelet szerinti szakirányú végzettség,
  • Megbízhatóság, jó szervezőkészség, pontosság,
  • Jó kommunikációs- és problémamegoldó képesség.

A pályázat elbírálásánál előny:

  • Idősellátásban szerzett tapasztalat,
  • Szociális érzékenység.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • Fényképes szakmai önéletrajz,
  • Végzettségeket igazoló bizonyítvány(ok) másolata.

A munkakör betöltésének lehetséges időpontja:

  • A pályázat elbírálását követően érvényes foglalkozásegészségügyi vélemény birtokában azonnal.

A pályázat benyújtásának módja:

 Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, küldje el jelentkezését, motivációs levelét és szakmai önéletrajzát a 4c4cc48a@hr.maltai.hu  e-mail címre.