A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Gondviselés Háza – Fogyatékos Emberek Otthonában 2018 óta azon dolgozunk, hogy a támogatott lakhatást igénybe vevő fogyatékossággal élő személyek szükségleteit és emberi méltóságát szem előtt tartó komplex szolgáltatást alakítsunk ki.

Ellátotti körünk elsősorban halmozottan sérült emberek és elkötelezetten dolgozunk azért, hogy ők is megkaphassák jogaiknak megfelelően az egyéni szükségleteikre alapozott támogatást. Professzionális szakmai módszerekkel és eszközökkel dolgozunk azért, hogy ezeket a célokat megvalósíthassuk.

Feladatok:

  • Az ellátottak igényeinek/szükségleteinek megfelelő szolgáltatások nyújtása, illetve abban való aktív részvétel
  • Etikai és szakmai előírásoknak megfelelő ápolás, gondozás, felügyelet
  • Segítségnyújtás testi és lelki egészségük karban tartásában
  • Személyes és szociális területen való segítségnyújtás

A megfelelő jelölt:

  • rendelkezik általános ápolás és gondozás tapasztalattal
  • elkötelezett a fogyatékossággal élő személyek támogatása iránt
  • megbízható és felelősségteljes

Előnyt jelent:

  • szakirányú végzettség (ápoló, szociális gondozó és ápoló)
  • korábbi tapasztalat szociális intézményben, támogatott lakhatásban

Amit kínálunk:

  • olyan munkát, ahol – az elérhető legmagasabb szintű – önálló életvitel kialakításának és fenntartásának segítése a cél a szociális ellátórendszeren belül
  • kellemes környezet, modern munkakörülmények

További információk a jelentkezéshez:

  • határozatlan idejű jogviszony
  • teljes vagy részmunkaidős foglalkoztatás
  • a munkavégzés helye előzetes egyeztetés alapján Göd településen

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet a c1282f3f@hr.maltai.hu email címen.