Intézményünk Zugló kertvárosi részén helyezkedik el, a külső férőhelyek pedig A XIV. és a XV. kerületben. Küldetésünk, hogy a hozzánk forduló, lakhatási problémákkal küzdő családokat teljes körűen segítsük, utat mutassunk nekik, hogy újra önálló lakhatáshoz jussanak.

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Programjai súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

Feladatok:

  • a gyermekjóléti alapellátás keretében otthonszerű elhelyezésben szülők és kiskorú gyermekeik számára családgondozás, életviteli tanácsadás, krízisintervenció, mentálhigiénés támogatás a szociális munka teljes eszköztárával
  • a feladatellátás célja, hogy a jogszabály alapján az intézményben eltölthető idő alatt a család önálló életvitelre képessé és alkalmassá váljon
  • az 1997. évi XXXI. törvény és a 15/1998 (IV. 30) NM rendelet által előírt adminisztráció vezetése, határidők pontos betartása

Elvárások:

Amit ajánlunk:

  • önálló munkavégzés egy jó csapat tagjaként
  • rendszeres szupervízió
  • bruttó 326 000 Ft /hó alapbér
  • ágazati pótlék (munkában eltöltött idő függvényében változó)
  • szakdolgozói pótlék (bruttó 24.000 Ft)
  • BKK bérlet (készpénzben kifizetve)
  • cafeteria (próbaidő leteltét követően 15 000 Ft Szép kártyára utalás havonta)

Jogviszony jellege, időtartama:

  • teljes munkaidő
  • határozatlan és határozott időtartam

Munkavégzés helye: 1142 Budapest, Szatmár utca 26.

A pályázatnak tartalmaznia kell:

  • szakmai önéletrajzot

Jelentkezés: https://karrier.maltai.hu/jobs/Csaladgondozo-202403