A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Gondviselés Háza – Fogyatékos Emberek Otthonában     2018 óta azon igyekszünk, hogy a Támogatott Lakhatást igénybe vevő fogyatékossággal élő személyek szükségleteit és emberi méltóságát szem előtt tartó komplex szolgáltatást alakítsunk ki. Ellátotti körünkben elsősorban halmozottan sérült emberek vannak, ezért elkötelezetten teszünk azért, hogy ők is megkaphassák jogaiknak megfelelően az egyéni szükségleteikre alapozott támogatást. Professzionális szakmai módszerekkel és eszközökkel dolgozunk, hogy ezeket a célokat megvalósíthassuk. Lakóink modern körülmények között, teljesen akadálymentes, kertes családi házakban élik mindennapjaikat, ahol gondozók, fejlesztő szakemberek, gyógypedagógusok közösen dolgoznak azért, hogy mindenki az egyéni szükséglete szerinti fejlesztést megkaphassa. Ebbe a komplex, segítő csapatba várjuk új Esetfelelős kollégánkat.

Feladatok:

  • Szolgáltatási terv elkészítése a támogatott lakhatásban élő fogyatékos személy részére.
  • A tervben megfogalmazott célok elérésének segítése, problémaelemzés, problémakezelés.
  • Tevékenységi napló vezetése.
  • Egyéni esetkezelés.
  • Információszolgáltatás, készségfejlesztés, tanácsadás, a lakók döntéseinek támogatása.
  • A gondozó csoport munkájának koordinálása.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség,
  • elkötelezettség a fogyatékossággal élő személyek támogatása iránt,
  • büntetlen előélet, cselekvőképesség

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Támogatott lakhatásban vagy egyéb fogyatékos személyek ellátása kapcsán szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • A Támogatott Lakhatás területén egyedülálló lehetőséget biztosítunk a szakmai fejlődésre.
  • Szakmai felkészítés, rendszeres tréningek, tudás megosztás.
  • Változatos feladatok, napi kapcsolat az ellátotti és a gondozói csapattal, terepmunka.
  • Modern munkakörülmények.

További információk a jelentkezéshez:

  • Teljes munkaidő: heti 40 óra
  • Munkavégzés helye: Göd
  • Próbaidő: 3 hónap
  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Bérezés a közalkalmazotti bértábla szerinti alapbér, szociális ágazati pótlék, esetfelelősi pótlék, egyéb munkahelyi pótlék.
  • utazási költségtérítés
  • próbaidő lejárta után cafetéria juttatás

Jelentkezés szakmai önéletrajz benyújtásával lehetséges emailben: 4c8cdd40@hr.maltai.hu