A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Gondviselés Háza – Fogyatékos Emberek Otthonában 2018 óta azon dolgozunk, hogy a Támogatott Lakhatást igénybe vevő fogyatékossággal élő személyek szükségleteit és emberi méltóságát szem előtt tartó komplex szolgáltatást alakítsunk ki. Ellátotti körünkben elsősorban halmozottan sérült emberek vannak, ezért elkötelezetten dolgozunk, hogy ők is megkaphassák jogaiknak megfelelően az egyéni szükségleteikre alapozott támogatást. Professzionális szakmai módszerekkel és eszközökkel dolgozunk azért, hogy ezeket a célokat megvalósíthassuk. Lakóink modern körülmények között, teljesen akadálymentes, légkondícionált, kertes, családi házakban élik mindennapjaikat, ahol gondozók, fejlesztő szakemberek, gyógypedagógusok közösen dolgoznak azért, hogy mindenki az egyéni szükséglete szerinti fejlesztést megkaphassa. Ebbe a komplex, segítő csapatba várjuk új Esetfelelős kollégánkat.

Mi lesz a feladatod?

  • szolgáltatási terv elkészítése a támogatott lakhatásban élő fogyatékos személy részére
  • a tervben megfogalmazott célok elérésének segítése, problémaelemzés, problémakezelés
  • tevékenységi napló vezetése
  • egyéni esetkezelés
  • információszolgáltatás, készségfejlesztés, tanácsadás, a lakók döntéseinek támogatása
  • a gondozó csoport munkájának koordinálása

Téged keresünk, ha…

  • gyógypedagógia, szociálpedagógia, szociális munkás vagy más szociális területen szerezted a főiskolai vagy egyetemi diplomád
  • elkötelezett vagy a fogyatékossággal élő személyek támogatása iránt
  • korábban szereztél már tapasztalatot szociális intézményben
  • innovatív és proaktív vagy
  • önálló, megbízható és felelősségteljes szakembernek tartod magad
  • magabiztosan kezeled az irodai alkalmazásokat
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel

Előnyt jelent, ha:

  • vezetői készséged már bizonyítottad más munkakörökben
  • ismered a nonprofit szférát
  • ismered a Támogatott Lakhatás szolgáltatási formát
  • határozott és empatikus vezető vagy
  • szereted motiválni a rád bízott csapatot
  • rutinos gépjárművezető vagy és rendelkezel autóval

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • béren kívüli juttatások: SZÉP kártya, munkába járás támogatása, gyermekek esetén iskolakezdési támogatás
  • a Támogatott Lakhatás területén egyedülálló lehetőséget biztosítunk a szakmai fejlődésre
  • szakmai felkészítés, rendszeres tréningek, tudás megosztás
  • változatos feladatok, napi kapcsolat az ellátotti és a gondozói csapattal, terepmunka
  • modern munkakörülmények

További információk a jelentkezéshez:

  • teljes munkaidő: heti 40 óra
  • jelenléti munkavégzés (hétfőtől péntekig 8.00 – 16.30 között)
  • munkavégzés helye: Veresegyház és környéke
  • próbaidő: 3 hónap
  • határozatlan idejű munkaviszony

A pályázatod tartalmazza a következőket:

  • szakmai önéletrajzot
  • motivációs levelet, amelyben azt is megírod, hogy miért szeretnél a Magyar Máltai Szeretetszolgálat csapatához csatlakozni