Munkavégzés helye: 1044 Budapest, Fóti út 4.

Foglalkoztatás jellege:

  • határozatlan idejű foglalkoztatás
  • teljes munkaidő

Amit kínálunk:

  • közalkalmazotti bértábla szerinti alapbér + illetménypótlék + munkahelyi pótlék+ összevont SZÁP + konzorciumi pótlék + műszakpótlék
  • cafeteria, év végi jutalom és ruhapénz juttatás
  • csapatépítők, szakmai elvonulások, szupervízió

A munkakörhöz tartozó feladatok

  • egyéni esetkezelés 14 lakóval, adminisztráció
  • team-munka (hetente hétfőnként team megbeszélés, havonta alapítványi nagyteam)
  • szupervízió
  • ügyeleti munka
  • konfliktuskezelés

A felvételkor előnyt jelenthet

  • hajléktalanellátásban szerzett tapasztalat és/vagy szakirányú tanulmányok
  • felhasználói színtű számítógép kezelési ismeretek

Várjuk jelentkezésedet, ha…

  • fontos számodra a fedél nélkül élő emberek problémáinak kezelésében való közreműködés
  • empatikus, nyitott és kreatív vagy
  • hatékony problémamegoldási és helyzetértékelési képességgel rendelkezel
  • egy konstruktív, fiatalos, együttgondolkodó csapat tagja lennél
  • civil szervezetnél bontakoztatnád ki a tudásodat
  • önállóan tudsz dolgozni

Jelentkezés módja: emailben önéletrajz és motivációs levél küldésével

Email: intezmenyvezeto@twistoliver.hu

Munkába állás ideje: a kiválasztást követően azonnal

Kontaktszemély: Tápi Eszter, intézményvezető, 20/950-1200

Az intézményről bővebb információ érhető el: www.twistoliver.hu, www.facebook.com/twistoliveralapitvany