Feladatok:

Támogatott lakhatásban és ápoló-gondozó otthonban élő súlyos fogyatékossággal élő ügyfeleink életvitelének támogatása lakókörnyezetükben, egyéni, illetve csoportos mozgásfejlesztése, habilitálása.

Elvárások:

  • Iskolai végzettség: gyógypedagógus, gyógytornász, konduktor
  • Büntetlen előélet, cselekvőképesség

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Fogyatékos személyek szociális ellátása kapcsán szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Bérezés: közalkalmazotti bértábla szerinti alapbér, munkahelyi pótlék, szociális ágazati pótlék besorolás szerint, utazási költségtérítés, vagy szerződéses megbízási jogviszony szerint.
  • Béren kívüli juttatások: munkába járás támogatása, próbaidő után havi SZÉP kártya hozzájárulás 15.000 Ft értékben, beiskolázási támogatás gyermekkel rendelkező munkatársak esetében, flotta kedvezmények
  • Szakmai fejlődési lehetőségek
  • Támogató munkakörnyezet, rugalmas munkaidő

Jogviszony jellege, időtartama:

  • Munka Törvénykönyve hatálya alá eső határozatlan idejű jogviszony
  • Teljes- vagy részmunkaidő

Munkavégzés helye: Göd