A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Programjaink súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

Feladatok:

  • Otthonukban vagy támogatott lakhatásban élő fogyatékossággal élő ügyfeleink életvitelének támogatása lakókörnyezetükben gondozási, háztartási munkákban való segítéssel, felügyelettel, közszolgáltatások (pl. egészségügyi-, szociális-, oktatási-, közigazgatási célú intézmények) igénybevételének támogatás, szabadidős programok szervezésével, alkalmanként kíséréssel.

Elvárások:

  • Iskolai végzettség: általános ápoló, egészségügyi asszisztens, szociális gondozó, szociális segítő, gyógypedagógiai asszisztens végzettség, vagy e végzettségek megszerzésére irányuló képzésben való részvétel
  • Büntetlen előélet, cselekvőképesség

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Támogató szolgálatnál, vagy fogyatékos személyek ellátása kapcsán szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

 Amit kínálunk:

  • Bérezés: közalkalmazotti bértábla szerinti alapbér, munkahelyi pótlék, szociális ágazati pótlék besorolás szerint, utazási költségtérítés, béren kívüli juttatások
  • Támogató munkakörnyezet

Jogviszony jellege, időtartama:

  • Munka Törvénykönyve hatálya alá eső határozatlan idejű jogviszony
  • Teljes- vagy részmunkaidő
  • Munkarend: munkaidőkeret, változó, rugalmas munkaidőbeosztás

 Munkavégzés helye:

  • Munkavégzés helye a szolgálat ellátási területe, elsősorban: Gödöllő, Erdőkertes, Őrbottyán, Veresegyház

 Jelentkezés módja: szakmai önéletrajz benyújtásával a gondozo.terapias.munkatars5@hr.maltai.hu e-mail címen. A munkakör a jelentkezések elbírását követően azonnal betölthető.