Feladatok:

  • 46 fős idősek otthonában az ellátottak gondozási, ápolási feladatainak ellátása.

Elvárások:

  • Szociális gondozó-ápoló
  • Szociális szakgondozó
  • Ápoló végzettség
  • ezek hiányában megkezdett szakirányú képzés, vagy a képzés elvégzésének vállalása

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Bentlakásos szociális otthonbon szerzett gondozói vagy ápolói, 1 éven túl munkatapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Bruttó 326 000 Ft /hó alapbér
  • Ágazati pótlék (munkában eltöltött idő függvényében változó)
  • Szakdolgozói pótlék (bruttó 70 000 Ft)
  • Munkahelyi pótlék (24 000 Ft)
  • Műszakpótlék
  • Megbízható, összetartó csapat, közösségi programok
  • Cafeteria (próbaidő leteltét követően 15 000 Ft Szép kártyára utalás havonta)
  • Budapesti lakcímmel rendelkezők számára Budapest-bérlet
  • Budapesten kívülről ingázók részére Budapest-bérlet és a helyközi utazás költségeinek 86%-os támogatása

Jogviszony jellege, időtartama:

  • teljes munkaidő
  • határozatlan idejű
  • folyamatos, megszakítás nélküli munkakör

Munkavégzés helye:

  • Budapest, IX. kerület

Jelentkezni szakmai önéletrajz megküldésével lehet a 8a2a5149@hr.maltai.hu email címen.