A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Programjai súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

Szeretettel várjuk a SARA Otthon csapatába, ahol valamennyi kollégánk értékes munkájával, szakmai tudásával, értő figyelmével, szeretetével segíti azokat a speciális élethelyzetbe került embereket, akik segítségre, ápolásra, gondoskodásra szorulnak.

Feladatok:

  • mozgásfunkciók javítása, a koordináció fejlesztése;
  • izomerősítés;
  • a keringés javítása, ezzel az anyagcsere fokozása;
  • légzés funkció javítása;
  • segédeszköz használatának betanítása;
  • gyógykezelés és rehabilitáció.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • főiskola, gyógytornász, gyógytornász – fizioterapeuta végzettség;
  • felhasználói szintű számítógépes programok alkalmazása;
  • egészségügyi alkalmasság.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • szakmai tapasztalat;
  • vállalkozói igazolvány;
  • jó kommunikációs képesség;
  • empátia, rugalmasság.

Amit kínálunk:

  • rugalmas munkarend;
  • önálló szakmai döntések;
  • fejlődési lehetőségek;
  • igényes munkakörnyezet;
  • egyéni bérezés megegyezés és teljesítmény alapján.

Jogviszony jellege, időtartama:

  • részmunkaidő, legalább heti 12 óra;
  • megbízási szerződés.

Munkavégzés helye:

2013 Pomáz Kiskovácsi, 311 A. épület, SARA Otthon.

A pályázatnak tartalmaznia kell:

  • szakmai önéletrajzot;
  • motivációs levelet;
  • iskolai és szakmai végzettséget igazoló okiratok másolata.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, várjuk a jelentkezését a 4479a0e2@hr.maltai.hu email címen.