A Budapest-Józsefvárosi Evangélikus Egyházközség1 fő munkatársat keres interkulturális mediátor munkakörre, heti 40 órában.

A munkavégzés helye: Budapest, 1134 , Dévai utca 11

Feladatok:

  • Közvetítés a nemzetközi védelemben részesülő személyek és az őket ellátó intézmények között (az esetgazda szociális munkás iránymutatása alapján)
  • Ügyintézésben való segítségnyújtás

ELVÁRÁSOK:

  • középfokú végzettség
  • stabil társalgási szintű magyar és ukrán nyelvtudás
  • elkötelezettség az Egyház által képviselt értékek mellett
  • nyitottság, szociális érzékenység, tolerancia, empátia
  • jó kommunikációs készség
  • határozott fellépés
  • megbízhatóság
  • jó problémamegoldó, konfliktuskezelő készség

ELŐNYT JELENT:

  • egyéb (angol,  orosz, ) nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • határozott idejű munkaszerződés 2023.december  31-ig, 1 hónap próbaidő
  • versenyképes bér
  • kellemes légkör, jó csapat
  • fejlődési lehetőségek (rendszeres esetmegbeszélések, képzéseken való részvétel)

Bérezésmegegyezés szerint

Referencia szám: INTERKULT

Jelentkezés módja2023. április 23.-ig az allaspalyazat@devaifogado.hu e-mail címen, a referencia szám, interkulturális mediátor munkakör megjelölésével, részletes szakmai önéletrajzzal, motivációs levéllel, végzettséget igazoló dokumentum másolatával, valamint nyilatkozattal arra vonatkozóan, hogy az elbírálásban résztvevők a pályázat tartalmát megismerhetik.