Munkáltató: Magyar Vöröskereszt Budapest Fővárosi Szervezete

Munkakör: intézményi takarító

Munkarend: teljes munkaidő, 8 óra/nap

Munkaviszony típusa: határozatlan idejű, 3 hónap próbaidővel

Munkavégzés helye: MVK Hajléktalan Szálló, 1131 Budapest, Madridi u. 7.

Az új munkatárs feladatai:

  • általános takarítási-, és fertőtlenítési feladatok ellátása az intézményen belül és kívül.

Legfontosabb elvárások:

  • jó teherbíró képesség
  • igényes, tiszta, önálló munkavégzés
  • pontosság, megbízhatóság, rendszeretet
  • kiemelt elfogadás a hajléktalan emberek felé

Előny:

  • hajléktalan ellátásban szerzett tapasztalat
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Bérezés: Kjt. szerint

Jelentkezés feltételei: büntetlen előélet (erkölcsi bizonyítvány)

Referencia szám: MVK – 44/2023

Jelentkezés módja: 2023. október 31.-ig az allaspalyazat@voroskeresztbp.hu e-mail címen, a referencia szám, az intézményi takarító munkakör megjelölésével, részletes szakmai önéletrajzzal, motivációs levéllel, iskolai végzettséget igazoló dokumentum másolatával, valamint nyilatkozattal arra vonatkozóan, hogy az elbírálásban résztvevők a pályázat tartalmát megismerhetik.

Az a pályázó, aki a felsorolt dokumentumokat nem csatolja pályázati anyagához, kizárja magát a pályázati eljárásból.