A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Programjaink súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

Feladatok:

  • családok átmeneti otthona intézmény teljes körű szakmai irányítása
  • Máltai értékek képviselete

Elvárások:

  • 15/1998 NM. (IV.30.) rendelet szerinti felsőfokú szakirányú végzettség
  • megbízhatóság, jó szervezőkészség, pontosság
  • jó kommunikációs- és problémamegoldó képesség
  • gyakorlott szintű MS Office ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • gyermekjóléti alap- vagy szakellátásban szerzett vezetői tapasztalat
  • angol, vagy német aktív nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • szerinti alapbér, pótlékok
  • cafeteria
  • támogató csapat

Jogviszony jellege, időtartama:

  • határozatlan idejű, MT. szerinti munkaviszony, három hónap próbaidő
  • teljes munkaidő (napi 8 óra)

Munkavégzés helye:

  • 6000 Kecskemét, Hoffmann J. u. 11.

A munkakör betöltésének lehetséges időpontja:

  • a pályázat elbírálását követően azonnal, legkorábban 2021.10.01-től

A pályázatnak tartalmaznia kell:

  • fényképes szakmai önéletrajz,
  • végzettségeket igazoló bizonyítvány(ok) másolata

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, várjuk a jelentkezését az intezmenyvezetoKecskemet@hr.maltai.hu e-mail címen vagy postai úton a Magyar Máltai Szeretetszolgálat Dél-alföldi Régió, 6000 Kecskemét, Hoffmann János u. 11. címre küldve 2021. október 16-ig.