A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Programjaink súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

A Szeretetszolgálat Országos Logisztikai Központja jelentős fejlesztést indított el, mely új folyamatokat és háttérfeladatokat is igényel, ebben mindennapi feladatai közé tartozik az adományok raktározása és szállítmányozása is. A Logisztikai Központ keresi új munkatársát, aki segíteni tudja a háttérfolyamatokat.

Feladatok:

  • a Logisztikai Központ vezetőjének aktív, napi szintű támogatása
  • általános adminisztráció, ügyintézés, postázás
  • kollégák munkájának támogatása (havi jelenlét igazolások adminisztrációja)
  • munkaerő kiválasztás támogatása, kapcsolattartás a HR osztály munkatársaival
  • új belépőkkel kapcsolatos operatív ügyintézés, belépessel kapcsolatos teendők előkészítése
  • szerződések, egyéb dokumentumok nyomon követése, iktatása
  • bejövő számlák kezelése, iktatása
  • a Logisztikai Központ rendezvényeinek lebonyolításában segítség
  • takarító személyzet koordinálása
  • telefonos és emailben történő megkeresések kezelése, szervezeten belüli és külsős partnerekkel történő kapcsolattartás
  • időszakosan a raktári önkéntesek beosztásának szervezése

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség
  • jó kommunikációs készség
  • magas fokú szociális érzékenység és hivatástudat
  • megbízhatóság, terhelhetőség
  • pontosság
  • proaktivitás
  • Microsoft Word és Excel, Powerpoint legalább közép szintű ismerete

Előnyt jelent:

  • "B" kategóriás jogosítvány, aktív vezetési gyakorlat
  • tapasztalat hasonló munkakörben
  • felsőfokú végzettség
  • önkéntes munkában szerzett tapasztalat
  • Microsoft Office alkalmazások magas szintű ismerete (főként Excel)

Amit kínálunk:

  • családbarát munkahely
  • alapbéren felül béren kívüli támogatások
  • részvétel egy dinamikus, pörgős csapat munkájában

Jogviszony jellege, időtartama:

  • határozatlan idejű, MT. szerinti munkaviszony, három hónap próbaidő
  • teljes munkaidő

A munkakör betöltésének lehetséges időpontja:

  • a pályázat elbírálását követően azonnal

Munkavégzés helye:

  • Budapest IX. kerület, Határ út 50/A

 A pályázatnak tartalmaznia kell:

  • fényképes önéletrajz

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, várjuk jelentkezését önéletrajz küldésével az irodavezeto@hr.maltai.hu emailcímre.