Ha fontos neked, hogy jó ügyért, de magas szakmai színvonalú környezetben dolgozz és fejlődj a kommunikációs szakmában, ismered a komolyzene világát, és szívesen támogatnád a világ 10 legjobb zenekara egyikének sikerét, jelentkezz a pozíciónkra! Unatkozni nem fogsz, mert nálunk pörög a munka, mindig vannak nem várt fejlemények és új ötletek. Néha este vagy hétvégén dolgozunk, de ilyen ez a klasszikus zenei szakma.

 Téged keresünk, ha

  • rendelkezel marketing vagy kommunikáció szakos végzettséggel és/vagy hasonló területen szerzett tapasztalattal
  • van tapasztalatod a Facebook, az Instagram és a LinkedIn szerkesztői felületein
  • legalább C1 szinten írsz angolul, de a választékos beszéd sem okoz gondot számodra
  • kiváló kommunikációs és fogalmazási készséggel rendelkezel, és többféle stílusban magabiztosan írsz
  • kitűnő a helyesírásod
  • rugalmas és proaktív vagy, szeretsz ötletelni, rendelkezel kreatív vénával
  • munkádat felelősségteljesen, precízen végzed
  • szeretnél fejlődni és tanulni a marketing területén
  • jártas vagy a komolyzenében

 Előny, de nem feltétel, ha

  • ismered és kezeltél már CRM-rendszert
  • van fotós, videós, grafikai tapasztalatod

 Feladataid

  • a BFZ Facebook- és Instagram-csatornái kommunikációs terveinek kidolgozása, megvalósítása és monitorozása a zenekarral kapcsolatos aktualitásokkal és a célcsoportigényekkel összhangban
  • szöveges és képi tartalmak előállítása, szerkesztése
  • elektronikus hírlevelek szerkesztése és kiküldése CRM rendszerből
  • a versenytársak online kommunikációs aktivitásának monitorozása
  • egyéb projektmenedzseri feladatok ellátása
  • a területtel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása

 Amit nyújtunk:

  • változatos, innovatív és inspiráló feladatok
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • vidám és támogató csapat
  • részvétel a BFZ koncertjein és egyéb eseményein
  • lehetőség heti egy nap otthoni munkavégzésre

Várjuk jelentkezésed magyar nyelvű CV és motivációs levél csatolásával az allas@bfz.hu email címen december 15-én éjfélig.