Szervezeti egységünk célja, hogy a Jelenlét módszer segítségével a Magyarországon leszakadó, mélyszegénységben lévő településeken diagnózisalapú, komplex fejlesztő munkát valósítson meg. A Jelenlét lényege: a kirekesztett közösségekkel együtt, helyben, közösen feltárni a problémákat, azokra választ adni, s együtt megtalálni a kivezető utat. A bevont települések növekedésével folyamatosan bővítjük a terepen dolgozók, valamint a program hátterét támogató irodai csapatainkat.

Feladatok:

  • Könyvelési munkafolyamatok havi színtű ellenőrzése, hibák feltárása
  • Havi likviditás tervezés
  • Havi szintű bérkontrolling
  • Bankszámla mozgások ellenőrzése
  • Projekt elszámolások nyomon követése, felülvizsgálása
  • Tény-terv szintű munkaerőforrás ellenőrzése
  • Gépjárművel kapcsolatos nyilvántartások kezelése és ellenőrzése
  • Éves költségvetés tervezés
  • Közreműködés éves zárásban

Elvárások:

  • Felsőfokú pénzügyi-számviteli végzettség;
  • Minimum két év szakmai tapasztalat
  • EU-s projektek pénzügyi elszámolásában szerzett tapasztalat
  • Microsoft Excel magabiztos használata
  • Pontos, precíz munkavégzés;
  • Önállóság

Előny:

  • EPTK ismerete

Amit ajánlunk:

  • Család barát munkahely
  • Támogató közeg
  • Egyéb juttatás

Jogviszony jellege, időtartama:

  • teljes munkaidő
  • határozatlan idejű

Munkavégzés helye:

Budapest

Szakmai önéletrajz megküldésével és bruttó fizetési igény megjelölésével lehet c10fbbf1@hr.maltai.hu címen.