A TASZ egy valódi közösség, amit a közös értékeink tartanak össze, így a belső folyamatainkat is a demokratikus működés jellemzi. A munkánk során egyszerre vagyunk professzionálisak és rugalmasak. A szervezetnél mindig van lehetőség új készségeket elsajátítani. Megváltozott munkaképességű emberek jelentkezését is várjuk!

Leendő munkatársunk feladatai lesznek:

  • önkéntesek toborzása, regisztrálása, nyilvántartása, az önkéntes adatbázis karbantartása,
  • önkéntesekkel való kapcsolattartás, a levelezőlista kezelése,
  • önkéntesek munkájának szervezése, támogatása és értékelése,
  • az önkéntes stratégia kialakítása és megvalósításának koordinálása,
  • az önkénteskoordinációval kapcsolatos költségvetési terv készítése és a jóváhagyott költségvetési terv szerint való önálló, felelős gazdálkodás,
  • gyakornoki program koordinálása,
  • gyakornokok toborzása, velük való kapcsolattartás,
  • a TASZ szervezetén belül rendszeres beszámolás a gyakornoki és önkéntes folyamatokról, értékelések és visszajelzések rendszerének kialakítása és vezetése.

A munkatárs, akivel szeretnénk együtt dolgozni:

  • civil szervezeti tapasztalatokkal rendelkezik,
  • elkötelezett az emberi jogok és a TASZ céljai iránt,
  • keresi az új lehetőségeket, proaktív és lendületes,
  • könnyen teremt kapcsolatokat, nyitott és közvetlen,
  • a szervezeti szabályokat követi és hatékonyan kommunikálja az önkéntesek felé is,
  • munkavégzésepontos, a határidőket be tartja,
  • önállóan és csapatban is jól dolgozik,
  • előny a korábbi önkéntes tapasztalat, illetve a kiváló angol tudás.

Munkakörülmények:

  • három hónapos próbaidőt követően határozatlan idejű munkaviszony,
  • részmunkaidő (heti 20 órás),
  • a pozícióhoz tartozó fizetési kategória sávja: bruttó 400.000 - 550.000 Ft / hó (teljes állásra vonatkozóan).

Az önéletrajz mellett egy motivációs levelet várunk az allas@tasz.hu címre. Mindkét dokumentumot magyar nyelven várjuk pdf formátumban. A motivációs levélből a gyakorlati tapasztalatok alátámasztása mellett azt szeretnénk megtudni, hogy a pályázó milyen lehetőségeket lát az önkéntesek számára a TASZ jelenlegi tevékenységeit figyelembe véve. A jelentkezéssel egyidejűleg kérjük két referencia személy (név, munkahely és pozíció, a jelentkezővel való kapcsolat, telefonszám, email) megjelölését.

Jelentkezési határidő: 2023. április 2., vasárnap éjfél
A személyes interjúkra várhatóan április második hetében kerül majd sor.
Tervezett munkakezdés: 2023. május 1.

Általános adatvédelmi szabályzatunk itt található: https://tasz.hu/a/files/Adatvedelmi-tajekoztato-a-TASZ-nak-allaspalyazatot-benyujtani-szandekozok-szamara.pd
Eredeti leírás: https://tasz.hu/cikkek/onkenteskoordinatort-keresunk