A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Programjaink súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat MMSZE Gondviselés Háza Aranysziget Időskorúak Otthona (Csongrád) pályázatot hirdet

Osztályvezető

munkakör betöltésére.

Feladatok

  • Idős ellátottak szociális gondozása, ápolása, Máltai értékek képviselete - „A hit védelme és a szegények szolgálata”- jelmondatunk szerint

Elvárások

  • 1/2000. (I.7) SzCsM rendelet szerinti szakirányú végzettség
  • megbízhatóság, jó szervezőkészség, pontosság
  • jó kommunikációs- és problémamegoldó képesség

Előny

  • Idősellátásban szerzett tapasztalat
  • szociális érzékenység

Amit ajánlunk

  • Kjt. szerinti alapbér, pótlékok, cafeteria
  • Egészségügyi végzettségű munkavállaló esetében egészségügyi bérpótlék
  • Egyéb juttatások:
    • Szép kártya
    • Keresetkiegészítés a MMSZE döntése alapján
    • Kedvező dolgozói étkezési lehetőség

További információk

Jogviszony időtartama és jellege

  • Határozott idejű, MT. szerinti munkaviszony
  • Teljes munkaidős, folyamatos munkarend szerinti jogviszony, három hónap próbaidő

A munkavégzés helye:

  • 6000 Csongrád,Gyöngyvirág utca 7-9.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • fényképes szakmai önéletrajz
  • végzettségeket igazoló bizonyítvány(ok) másolata

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, küldje el jelentkezését, motivációs levelét és szakmai önéletrajzát a 428a4881@hr.maltai.hu e-mail címre.