Álláshirdetés – Program Asszisztens

A pályázat benyújtásának határideje: 2024. március 10.

A Tom Lantos Intézet pályázatot hirdet program asszisztensi munkakör betöltésére a TLI Zsidó Élet, valamint a Romák Emberi és Állampolgári Jogaival foglalkozó programokhoz.

Foglalkoztatás jellege: MT szerinti munkaszerződés, heti 40 óra

A munkavégzés helye: Budapest

A munkakörhöz tartozó főbb tevékenységi körök:

  • Adminisztráció és program implementáció támogatása (80%)
  • Program tevékenyégek támogatása: részt vesz a projekttevékenységek tervezésében, végrehajtásában, és kiértékelésében, valamint az adománygyűjtési kérelmek, donor jelentések és egyéb projektanyagok elkészítésében;
  • Projekt adminisztráció: a projektdokumentáció hatékony nyilvántartásának és iktatásának biztosítása, segítségnyújtás a költségvetés és a finanszírozási jelentések elkészítésében, projektkiadások nyomon követése, szerződések előkészítése, valamint  projektpartnerekkel való kapcsolattartás;
  • Rendezvényszervezés: beleértve az étkeztetést, szállást és utazást; illetve online rendezvények lebonyolítását.
  • Kommunikáció (20%)
  • A programok kommunikációs terveinek kidolgozásában való segítségnyújtás és a vonatkozó anyagok elkészítése, beleértve a közösségi médiában megjelenő posztokat, felhívásokat és honlapon megjelenő anyagokat (magyar és angol nyelven).

Pályázati feltételek és elvárások:

  • Menedzsment, közigazgatás, nemzetközi kapcsolatok, társadalomtudományok vagy bármely más releváns területen szerzett diploma;
  • Legalább 1 év, hasonló beosztásban szerzett tapasztalat
  • Anyanyelvi szintű magyar nyelvtudás, folyékony írásbeli és szóbeli angol nyelvtudás;
  • Fejlett számítógépes ismeretek (pl. szövegszerkesztés, táblázatkezelés, adatbázis stb.);
  • Képes egyszerre több feladat ellátására, valamint nagy megterhelés alatti munkavégzésre;
  • Képes önállóan és csapat tagjaként is dolgozni;
  • Érdeklődés az emberi jogok, a kisebbségi jogok, a zsidó/roma tanulmányok, vagy a zsidó/roma közösségi munka iránt.

A pályázat benyújtásának módja és feltételei:

A pályázat kizárólag elektronikus úton nyújtható be az applications@tomlantosinstitute.hu email címre, ahova az alábbi anyagok hiánytalan beküldését várjuk:

  • magyar nyelvű önéletrajz;
  • motivációs levél (magyarul, legfeljebb 500 szó).
  • két szakmai referencia elérhetősége (korábbi felettes, munkáltató, egyetemi oktató).

***Jelentkezési határidő: 2024. március 10.***

A hiányos és késedelmes pályázatokat nem vesszük figyelembe. A második fordulóra kiválasztott pályázókat a jelentkezési határidőt követő két héten belül értesítjük.

Munkakezdés időpontja: 2024 április, vagy a lehető leghamarabb.

A Tom Lantos Intézet esélyegyenlőség mellett elkötelezett munkáltató, amely kiemelt figyelmet fordít a nemek közötti egyensúly intézeten belüli arányos képviseletére. Különösen bátorítjuk a kisebbségekhez tartozó jelöltek jelentkezését.