Elsődleges feladatköre az Art-ravaló projekthez kapcsolódó logisztikai ügyek, oktatás-szervezés, projektkommunikáció és team-menedzsment.

Munkáltató: Szubjektív Értékek Alapítvány

Munkakör: Programkoordinátor

Munkaidő: részmunkaidő (heti 30 óra kötetlen időbeosztásban)

Munkaviszony típusa: határozott idejű, 2021. október 1. – 2022. május 30.

Munkavégzés helye: Budapest

Bérezés: megegyezés szerint

Munkaköri leírás:

Nemzeti Bűnmegelőzési Tanács által támogatott Art-ravaló projekt szervezést igénylő feladatinak ellátása. Elsődlegesfeladatköre a projekthez kapcsolódó logisztikai ügyek, oktatás-szervezés, projektkommunikáció és team-menedzsment.

  • Résztvevők toborzása és kiválasztása.
  • A projektben résztvevő 15 fiatal felnőtt ellátásnak, szállásának és utazásának intézése.
  • Felnőttképzési ügyintézés, képzési helyszín és logisztika.
  • A projekt-teamen belüli egyeztetések.
  • A projekt közösségi médiafelületeinek kezelése.

Legfontosabb elvárások:

  • Projektvezetésben szerzett tapasztalat
  • Önálló problémamegoldó képesség
  • Állami gondoskodásban élőkkel kapcsolatos tapasztalat
  • Kreativitás, személyközpontúság, dinamizmus
  • Empátia, jó kommunikációs, konfliktuskezelési- és kapcsolatteremtő képesség

Jelentkezés: az önéletrajz és a motivációs levél elküldésével 2021. szeptember 15-ig az artravalo@szubjektiv.org e-mail címre.

Csak az első körben kiválasztottatokat értesítjük.