Főbb feladatok:
Egy új szolgáltatás civil és üzleti kapcsolati rendszerének, működtetési, ellenőrzési szabályainak kialakítása, a szolgáltatás beindítása és informatikai fejlesztésének felügyelete.
Az Alapítvány nemzetközi együttműködéseiben való aktív részvétel.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség,
  • magas szintű angol nyelvismeret szóban és írásban,
  • jó kommunikációs- és tárgyalókészség, nyitottság,
  • kezdeményezőkészség,
  • projekt menedzsment gyakorlat,
  • jó íráskészség.

Előnyt jelent:

  • civil szektorban, vagy CSR-ban szerzett tapasztalat,
  • pályázatírási tapasztalat,
  • internetes kommunikáció és online alkalmazások terén szerzett tapasztalat.

Jelentkezni lehet magyar és angol nyelvű életrajzzal, továbbá magyar és angol nyelvű motivációs levéllel, fizetési igény megjelölésével az allaspalyazat@niok.hu címen.