Feladat:
  • Az Erste Bank társadalmi vállalkozások finanszírozásáról szóló koncepciójának kidolgozása
    • A Bank meglévő kezdeményezéseinek és a magyarországi, jelenleg ki nem használt lehetőségeinek feltárása, áttekintése, összefogása és strukturálása
    • A lehetőségek alapján az Erste Bank számára releváns programterv kidolgozása
    • A programok implementációjának előkészítése, különös tekintettel a finanszírozási kockázatok kezelésére
  • A kialakított koncepció implementálása
    • A Banki társterületekkel a programok végrehajtása
    • Adott esetben a szükséges szervezet felépítése és működtetése
A munkakör betöltésének szakmai feltételei:
  • Felsőfokú végzettség
  • Projektvezetői háttér
  • Banki kockázatkezelési vagy termékfejlesztési tapasztalat
  • Társadalmi felelősségvállalási területen szerzett tapasztalat előny
  • Közép- vagy felsővezetői szinten szerzett tapasztalat előny
  • Felsőfokú angol nyelvtudás (írásban és szóban)
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (WORD, EXCEL, POWERPOINT)
Személyiségbeli elvárások:
  • Jó strukturáló és analitikus készség
  • Jó együttműködési képesség
  • Jó kommunikációs készség írásban és szóban
  • Érett fellépés
  • Önállóság
Részmunkaidős foglalkoztatás is lehetséges.
Kérjük, hogy részletes szakmai önéletrajzot és motivációs levelet tartalmazó pályázatát az alábbi e-mail címre juttassa el: monika.vida@erstebank.hu
A pályázatok beérkezésének határideje: 2010. december 15.

Jelige: projektvezető-SB