A Kompánia Alapítvány állást hirdet

PSZICHOLÓGUS munkakör betöltésére,
1 fő heti 10 órás munkaidőben

A munkakör betöltésének feltételei:

  • egyetemi (pszichológia szakos bölcsész vagy pszichológus MA) végzettség
  • büntetlen előélet

Előnyt jelent:

  • gyermekvédelem területén szerzett tapasztalat
  • hátrányos helyzetű gyerekekkel munkában szerzett tapasztalat
  • folyamatban lévő klinikai szakképzés.

Feladatok:

  • Egyéni foglalkozások feltáró, segítő, terápiás jellegű konzultációk tartása a Kompánia Tanodát és a Kompánia Altert rendszeresen igénybevevő gyermekekkel és serdülőkkel
  • A gyerekek és serdülők pszichés állapotának monitorozása és diagnosztizálása
  • Krízisintervenció
  • Esetenként pszichológiai vélemények készítése
  • Esetenként szülő-gyermek konzultáció
  • Szakmai konzultációk a Kompánia Tanoda és Kompánia Alter szakmai vezetőivel és szakmai munkatársaival a gyermekek támogatásával kapcsolatos kérdésekben
  • Esetenként kapcsolattartás társintézményekkel.

Amit nyújtunk:

  • fiatalos, befogadó csapat,
  • rugalmasság,
  • a gyermekek érdekét szem előtt tartó szakmai közeg,
  • fejlődési lehetőség.

A munkavégzés helyszíne: Budapest Főváros XXI. kerülete (Csepel)

Határozott időre keresünk 2024. 04.15-től/05.01-jétől 2024.04.30-ig (1 évre)

Alkalmazás formája: határozott idejű munkaszerződés vagy számfejtett megbízási szerződés vagy számlás megbízási/vállalkozási szerződés.

Bérezés: megegyezés szerint, a jelentkezéseket bérigény/bruttó óradíj megjelölésével várjuk.

A jelentkezéshez csatolni kell: az eddigi pályát bemutató szakmai önéletrajzot, végzettséget igazoló dokumentumok másolatát és motivációs levelet.
Személyes interjúra való behívás esetén 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítványt, és egy referencialevelet kérünk a referenciaszemély elérhetőségével.

A jelentkezést kizárólag az alábbi címre kérjük: sarolt.bite@kompania.hu
További információ kérhető: Bite Sarolt 06-30-318-4768

Jelentkezési határidő: 2024.04.14.
Az állás mielőbbi kezdéssel betölthető.