Az I. kerületben található hajléktalanellátó telephelyünk keresi új, vezető munkatársát, aki a hajléktalanok átmeneti szállása és közösségi ellátás egységeink szakmai feladatait és tevékenységét koordinálja.

Feladatok:

  • intézményi dolgozók, szociális munkások munkájának szervezése, vezetése
  • szakmai programok készítése, frissítése
  • éves munkaterv készítése, megvalósítása
  • éves szakmai beszámolók elkészítése
  • intézményi működés fejlesztése, javaslattétel új módszerek bevezetésére
  • konstruktív együttműködés az intézményvezetővel és a vezetőápolóval a telephely feladatainak, ellátásainak összehangolásában
  • együttműködés szociális munkásokkal, más intézmények vezetőivel, intézményi orvossal és további egészségügyi munkatársakkal, társszervezetekkel, partnerekkel, régióközpont munkatársaival
  • projektmunkák megvalósítása, intézményi programok szervezése
  • intézményi szolgáltatások biztosítása
  • adminisztráció ellenőrzése, térítési díjakkal kapcsolatos feladatok
  • ellátástípusok: hajléktalanok átmeneti szállása (lábadozó) és pszichiátriai betegek közösségi ellátása

Munkakör betöltésének feltételei:

  • végzettség: felsőfokú szociális szakképzettség (szociális munkás, szociológus, szociálpedagógus, szociálpolitikus diploma)
  • hajléktalanellátásban szerzett minimum 5 éves tapasztalat; továbbá előnyt jelent vezetői pozícióban eltöltött 2-3 év
  • egyéni készségek:
    • együttműködési készség munkatársakkal
    • rugalmas, proaktív és konszenzusos problémamegoldásra törekvés
    • jó kapcsolatteremtő készség
    • pontosság, nyitottság, rendszeretet
  • B kategóriás jogosítvány megléte előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • kiemelt bérezés: alapbér, pótlékok a szociális ágazati besorolás szerint
  • vezetői pótlék
    • jelentkezés bérigény megjelöléssel!
  • béren kívüli juttatások: nettó 15.000 Ft SZÉP kártya jóváírás
  • munkába járás támogatás
  • iskolakezdési támogatás iskoláskorú gyermek esetén
  • rugalmas munkarend

Jogviszony jellege, időtartama:

  • határozatlan idejű munkaviszony
  • megállapodás szerint: teljes munkaidő
  • beosztás, munkarend: megegyezés szerint

Munkavégzés helye, kezdete:

  • kerület, Feszty Árpád utca 6. (Déli pályaudvar közelében)
  • Munkakezdés várható ideje: elbírálást követően azonnal, vagy megegyezés szerint

Jelentkezés módja emailben: b07b1e2e@hr.maltai.hu

Szükséges adatok:

  • pontos személyi adatokat tartalmazó fényképes szakmai önéletrajz
  • végzettségeket igazoló dokumentumok másolata
  • bérigény megjelölés
  • rövid motivációs levél, melyben kérjük kiemelni a vezetői készségeket és eszközöket, melyeket egy szakmai vezetői feladatkörben fontosnak tart