Az Ökumenikus Segélyszervezet az Oktatásért Alapítvány fenntartásában működő Biatorbágyi Innovatív Technikum és Gimnázium (BIT) felmenő rendszerben több, mint 500 diák számára kínál piacképes szaktudást. A jelenleg 2 osztállyal, ideiglenes helyszínen (Bicske) működő BIT a következő tanévben újabb 4 osztályt indít a biatorbágyi új iskolaépületben (https://www.bit-edu.hu/kepgaleria/)

Bővülő csapatunkba keressük tanár kollégáinkat a 2023/24-es tanévre.

Iskolánk mind az oktatási környezet kialakításában, mind az oktatási módszertanban épít a legkorszerűbb nemzetközi és hazai tapasztalatokra. Célunk, hogy a legmodernebb eszközökkel, a legjobb pedagógusok segítségével támogassuk diákjainkat.

A 2,5 hektáron elhelyezkedő, 11 ezer négyzetméteres, zöldmezős beruházásként épülő új középiskola megjelenésében és felszereltségében is 21. századi környezetet biztosít tanulóknak és tanároknak egyaránt.

Az alábbi tantárgyak, tantárgyi területek ellátására várjuk a jelentkezéseket:

  • Angol nyelvtanár
  • Matematikatanár
  • Informatikatanár
  • Magyar-történelem szakos tanár
  • Testnevelő tanár
  • Spanyol nyelvtanár
  • Német nyelvtanár
  • Logisztika oktató

Főbb feladatok:

  • Tanári, szaktanári, oktatói és osztályfőnöki feladatok ellátása, tanulóink nevelése, oktatása.
  • A munkakörből eredő adminisztrációs feladatok elvégzése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi pedagógusi/oktatói végzettség
  • Büntetlen előélet
  • Nyitottság a keresztény/keresztyén értékrend iránt
  • Rugalmasság
  • Megbízhatóság
  • Önálló munkavégzés
  • Megoldásorientált hozzáállás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Osztályfőnöki/munkaközösség-vezetői tapasztalat
  • Digitális eszközökkel támogatott oktatási módszertanban való jártasság
  • Több szakképesítés
  • Kooperatív, projektalapú oktatásban szerzett gyakorlat
  • Mérés-értékelési tapasztalat

Amit kínálunk

  • Részvétel egy új iskola létrehozásában
  • századi oktatási környezet
  • Innovatív pedagógiai kultúra
  • Inspiráló, kreatív tanári közösség

Illetmény és juttatások

  • Fizetés megegyezés szerint.

Foglalkoztatás jellege

  • Munka törvénykönyve szerint
  • Teljes munkaidő/részmunkaidő

Munkavégzés helye

  • Biatorbágy

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • Fényképes szakmai önéletrajz (Europass forma)
  • Diploma, illetve szakképzettséget igazoló okiratok másolatai
  • Motivációs levél

A pályázatot  a jelentkezem gombra kattintva/ az igazgato@bit-edu.hu címre kérjük elküldeni 2023. január 31-ig.

A pályázatok elbírálása

Az állásinterjúk 2023. februártól kezdődnek.