A Kompánia Alapítvány – KOMPÁNIA Tanoda keres mentor munkakörbe – heti 30 órában 1 fő szociális munkás és/vagy pedagógiai felsőfokú végzettséggel rendelkező munkatársat, határozott idejű munkaviszonyban.

A Tanoda célja a jellemzően szociokulturálisan és/vagy szociálisan hátrányos helyzetű általános iskolás gyermekek, fiatalok tanulástámogatása, valamint pedagógiai és mentálhigiénés fejlesztése.

A munkakör betöltése a döntést követően azonnal, de legkésőbb 2023. május 15-étől lehetséges.

A Tanoda hétköznapokon tart nyitva, tanítási időben naponta 13.00-19.00 óra között, nyári szünetben 10.00-16.00 óra között.

Munkavégzés helyszíne: 1211 Budapest, (Csepel) Kossuth Lajos u. 22.

Feladatok:

  • esetvezetés; egyéni fejlesztési és motivációs terv készítése, megvalósítása és felülvizsgálata; kapcsolattartás a gyerekek családtagjaival, valamint a jelzőrendszer tagjaival;
  • non-formális, interaktív módszerekkel történő egyéni és/vagy csoportos fejlesztés;
  • tanulástámogatás, korrepetálás, gyakorlás, délutáni közös „napközi jellegű” tanulás;
  • közösségépítés, tematikus klubfoglalkozások tartása;
  • szakmai munka adminisztrációja.

Elvárások, kompetenciák:

  • befejezett felsőfokú szociális és/vagy pedagógiai végzettség;
  • számítógép-kezelői ismeret (pl. Office programok);
  • önálló munkavégzés, pro aktivitás, csapatmunka; rugalmasság, pontosság, jó kommunikációs készség, megbízhatóság;
  • büntetlen előélet.

Előny:

  • legalább 2 éves szakmai és munka tapasztalat;
  • tanodában végzett munka vagy önkéntesség;
  • hátrányos helyzetű, SNI-s és/vagy roma fiatalokkal való munkatapasztalat;
  • 7-14 éves gyerekekkel, fiatalokkal végzett fejlesztő munka.

Amit mi nyújtunk:

  • fiatalos, lendületes, motivált szakmai team;
  • szakmai háttértámogatás: esetmegbeszélő csoport, szupervízió;
  • szakmai és személyes fejlődés lehetősége;
  • egyéni ötleteid megvalósítása is teret kap.

Bérezés: bruttó 225.000 Ft + szociális ágazati pótlék (végzettség és munkatapasztalat függvényében).

A jelentkezéseket e-mailben a kompania@kompania.hu e-mail címre várjuk (tárgy: Tanoda mentor).

A jelentkezéshez csatolni kell: szakmai önéletrajzot, motivációs levelet és a végzettséget igazoló dokumentumok másolatát. Személyes interjú esetén kérjük a jelentkező erkölcsi bizonyítványát és egy referencia levelet a referenciaszemély elérhetőségének megjelölésével.

Jelentkezési határidő: 2023. április 27.

További információ: Ladányi Erika, kuratóriumi elnök, mb. szakmai vezető, Kompánia Alapítvány

kompania@kompania.hu, +36-30-972-0105