A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Programjaink súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

Ózdon működő tanodánkban hátrányos és halmozottan hátrányos helyzetű diákoknak nyújtunk fejlesztést, tevékenységünkkel iskolai előrehaladásukat igyekszünk megkönnyíteni. Csapatunkba Pedagógus/Tanító tanodai munkatársat keresünk.

Feladatok

  • Ózd külterületén, Sajóvárkonyban élő, hátrányos, illetve halmozottan hátrányos helyzetű, általános iskoláskorú, de különböző évfolyamú gyermekek számára csoportos, fejlesztő tevékenység megtervezése és megvalósítása
  • Differenciált csoportfoglalkozás tervezése, segítése, illetve egyéni foglalkozás
  • Együttműködés a tanodai dolgozók csapatával
  • Tanulásmódszertani foglalkozások megtervezése és megvalósítása
  • Tanodai adminisztráció segítése
  • A látogatott közösség szükségleteihez való alkalmazkodás

Elvárások

  • Tanítói végzettség
  • Alapvető készségek fejlesztésében való jártasság
  • Önállóság, rugalmasság
  • Együttműködésre való hajlandóság és készség
  • Erős szociális érzékenység

Előny

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk

  • Piacképes fizetés
  • A próbaidő letelte után béren kívüli juttatások
  • Kellemes, családias légkör
  • Változatos feladatok

További információk

  • A jogviszony jellege, időtartama: teljes munkaidő, határozatlan idejű
  • A jogviszony kezdete: január 2.
  • Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal
  • Munkavégzés helye: Ózd (Sajóvárkony)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését várjuk a jelentkezését fényképes önéletrajzzal 2022.12.31.-ig az alábbi emailcímen: tanodaimunkatars@hr.maltai.hu