Feladatok:

  • A szenvedélybeteg intézményi környezetben, valamint otthonukban, lakókörnyezetükben történő gondozása, amelynek célja az életmódváltozás elindítása, segítése és folyamatos nyomon követése
  • Egyéni szükségletekből adódó személyes célok meghatározása
  • Egyénre szabott gondozási terven alapuló gondozási folyamat felépítése
  • Együttműködés a klienst támogató természetes személyekkel, hozzátartozókkal, intézményekkel
  • Ellátotti dokumentáció, személyiségfejlesztő csoportok vezetése
  • Segítségnyújtás az ellátást igénybe vevők személyes, hivatalos ügyeinek intézésében.
  • Szenvedélybeteg és hozzátartozói csoport foglalkozások szervezése, lebonyolítása
  • Iskolás korúak részére prevenciós foglalkozások szervezése

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség a személyes gondoskodást nyújtó szociális intézmények szakmai feladatairól és működésük feltételeiről szóló 1/2000 (I.7.) SzCsM rendelet 3. sz. melléklet terápiás munkatárs és szociális munkatárs munkaköréhez tartozó végzettségek egyikével való rendelkezés (szociális munkás, családterapeuta, családkonzulens, viselkedés elemző, szociálpedagógus, addiktológiai konzultáns stb.)
  • Empátia, jó kommunikációs és kapcsolatteremtési készség
  • Problémamegoldó képesség, önállóság, proaktivitás
  • Konfliktuskezelő képesség

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Szenvedélybeteg ellátásában szerzett szakmai tapasztalat
  • Jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Az alapbéren felül ágazati pótlék (munkában eltöltött idő függvényében változó) és munkahelyi pótlék
  • Egyéb, béren kívüli támogatás (próbaidő leteltét követően 15 000 Ft Szép kártyára utalás havonta)
  • Munkába járás költségtérítés támogatás a hatályos jogszabály szerint
  • Támogató munkakörnyezet

Jogviszony jellege, időtartama:

  • Teljes munkaidő.
  • Határozatlan idejű

Munkavégzés helye, kezdete:

  • 2100 Gödöllő Palota-kert 2/A

Várjuk jelentkezését szakmai önéletrajz, az álláshely betöltéséhez szükséges képesítés meglétét igazoló okmány(ok) másolata, erkölcsi bizonyítvány benyújtásával emailen: 4eba7a14@hr.maltai.hu