Új ügyvezető igazgatóját keresi a Haver Informális Zsidó Oktatási Alapítvány!

Rólunk:

A Haver Alapítványnál 20 éve egy olyan társadalomért dolgozunk, amelyben az együttélés kölcsönös kíváncsiságon, megértésen és közös értékeken alapszik. Azért, hogy ezt elérjük, zsidó és nem zsidó fiatalok között kezdeményezünk párbeszédet, hogy ezzel egy olyan felnövekvő generációt támogathassunk, amely nyitottsággal, kíváncsisággal tekint a kulturális sokszínűségre, és amely kész fellépni az előítéletesség és az antiszemitizmus ellen. A Haver Alapítvány középiskolásoknak és egyetemistáknak tart interaktív, nem-formális foglalkozásokat olyan témákról, mint a zsidó identitás és kultúra, zsidó vallás, zsidó történelem és a holokauszt. Foglalkozásainkat fiatal zsidó önkéntes oktatóink tartják, akiket saját zsidóságukról, történeteikről, élményeikről is lehet kérdezni.

Az új ügyvezetőnk:

Olyan embert keresünk a Haver Alapítvány élére, aki azonosulni tud a missziónkkal, hisz a nem-formális oktatásban, ismeri a civil szférát, és könnyen kommunikál másokkal.

Munkaidő: heti 30-40 óra

Munkába állás kezdete: 2023. szeptember 1.

Feladatok:

  • stratégiai tervezés és irányítás
  • pénzügyi tervezés és monitorozás
  • az oktatási tevékenység szakmai irányítása – önkéntesek koordinálása, iskolákkal való kapcsolattartás, foglalkozások megszervezése
  • forrásteremtésben való részvétel – nagy adományozókkal való kapcsolattartás
  • a szervezet képviselete a nyilvánosság előtt

Szükséges tapasztalat:

  • nonprofit szférában való jártasság
  • nem-formális oktatás területén szerzett tapasztalat
  • nagy adományozókkal való kapcsolattartásban szerveztt tapasztalat
  • zsidó közösségben való jártasság

Szakmai és személyes kompetenciák:

  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • kiváló szervezőkészség
  • jó problémamegoldó készség
  • stratégiai gondolkodásra való készség
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • vezetői tapasztalat
  • projektmenedzsment terén szerzett tapasztalat
  • önkéntesmenedzsment terén szerzett tapasztalat

Amit mi kínálunk:

  • civil szférában versenyképes fizetés
  • támogató közeg, lelkes csapat
  • belvárosi közösség iroda
  • rugalmas munkavégzés

Szeretettel várjuk jelentkezésed az alábbi űrlap kitöltésével: https://forms.gle/gdDvGzkGfqaSzZwYA