Munkáltató: Magyar Vöröskereszt Budapest Fővárosi Szervezet

Munkakör: területi véradásszervező, (teljes munkaid, 8 óra / nap)

Munkaviszony típusa: határozatlan idejű, 3 hónap próbaidővel

Munkavégzés helye: Budapest

Az új munkatárs feladatai:

  • véradás-szervezési tervek készítése (éves, havi)
  • kapcsolattartás a véradó helyszínek képviselőivel és az Országos Vérellátó Szolgálat illetékeseivel
  • véradás feltételeinek biztosítása külső helyszínen
  • új véradóhelyek, rendezvények és véradók felkutatása
  • beszámolási kötelezettség teljesítése (heti, havi, éves statisztikai adatok)
  • nyilvántartások vezetése (pl.: adomány, önkéntes munka)
  • kapcsolattartás a regionális médiával a véradás népszerűsítése érdekében
  • donormegbecsülés (forrásbővítés, rendezvényszervezés)

Legfontosabb elvárások:

  • hosszú távra keresünk munkatársat
  • középfokú végzettség
  • jó kommunikációs, szervező, és kapcsolatteremtő képesség, határozott fellépés, problémamegoldó képesség, stressz tűrés, agilitás
  • készség csapatmunkában történő - és önállóan végzett munkavégzésre
  • számítástechnikai ismeretek (World, Excel, Internet, Outlook)

Előny:

  • egészségügyi végzettség
  • civil szférában szerzett tapasztalat
  • középfokú nyelvismeret

Referencia szám: MVK-46/2022

Jelentkezés módja: 2022. október 15.-ig az allaspalyazat@voroskeresztbp.hu e-mail címen, a referencia szám, a területi véradásszervező munkakör megjelölésével, részletes szakmai önéletrajzzal, motivációs levéllel, bérigénnyel, végzettséget igazoló dokumentum másolatával, valamint nyilatkozattal arra vonatkozóan, hogy az elbírálásban résztvevők a pályázat tartalmát megismerhetik.

Az a pályázó, aki a felsorolt dokumentumokat nem csatolja pályázati anyagához, kizárja magát a pályázati eljárásból.