A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Gödi Gondviselés Háza új munkatársat keres:

VEZETŐ ÁPOLÓ

munkakörben

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Gödi Gondviselés Háza csapata 2018 óta azon dolgozik, hogy a TL házainkban és a lakóotthonainkban élő súlyosan, halmozottan sérült személyek szükségleteit és emberi méltóságát szem előtt tartva a lehető legmagasabb szintű komplex szolgáltatást biztosítsuk számukra.

Szeretettel várjuk új Vezető ápoló munkatársunkat, aki lelkiismeretes, pozitív és proaktív munkájával támogatja a csapat mindennapjait.

Feladatok:

  • A lakók vitális paramétereinek rendszeres ellenőrzése
  • Kapcsolattartás és konzultálás a háziorvosokkal, pszichiáterrel, neurológussal
  • Rendszeres konzultálás a szakszemélyzettel (dietetikus, gyógytornász, gyógymasszőr)
  • Szakorvosi javaslatok beszerzése, nyomon követése
  • Egészségügyi dokumentáció ellenőrzése, naprakészen tartása
  • Gyógyszerek beszerzése és a gyógyszertárral való kapcsolattartás
  • Gyógyszerelés folyamatának ellenőrzése
  • Közgyógyászati igazolvány érvényességének nyomon követése
  • Szűrővizsgálatok szervezése
  • Az ápolói team munkatársainak egészségügyi képzése

Elvárások:

  • diplomás ápoló végzettség vagy OKJ HÍD szakápoló végzettség
  • érvényes MESZK kártya
  • 1-3 év vezetői tapasztalat
  • pontosság, precizitás, megbízhatóság
  • támogató vezetői szemlélet
  • alkalmasság önálló munkavégzésre és csapatmunkára is
  • elkötelezettség a fogyatékossággal élő személyek támogatása iránt

Előnyt jelent, ha:

  • korábbi tapasztalat szociális intézményben
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • versenyképes bér
  • béren kívüli juttatások: 15.000 Ft SZÉP kártya hozzájárulás (próbaidőt követően), munkába járás támogatása, céges kedvezmények, beiskolázási támogatás
  • Máltai közösségi programok lehetősége
  • szakmai tréningek, szakmai fejlődés lehetősége
  • kellemes, modern környezet, jó munkakörülmények

További információk a jelentkezéshez:

  • határozatlan idejű munkaviszony
  • teljes munkaidő
  • normál munkarend: H-P napi 8 órában
  • próbaidő: 3 hónap
  • a munkavégzés helye: Göd Munkácsy Mihály u.2.

A pályázat kérjük tartalmazza a következőket emailben: 8d5b594f@hr.maltai.hu

  • szakmai önéletrajzot
  • motivációs levelet, amelyben részletezi, hogy miért szeretne a Magyar Máltai Szeretetszolgálathoz csatlakozni