A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Programjaink súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

Az I. kerületben található hajléktalanellátó telephelyünk keresi új, vezető kollégáját, aki a lábadozó intézményünk ápolási-gondozási feladatait és tevékenységét koordinálja. A napi életvitelben segíti, támogatja lakóinkat, otthonos, élhető környezetet teremtve számukra.

Feladatok:

  • gyógyszerkiszerelés; szakorvosi vizsgálatok szervezése; kapcsolattartás az intézmény orvosával; viziteken való részvétel; egészségügyi eszközök, felszerelések megrendelése, beszerzése
  • intézményi szociális gondozók és ápolók munkájának szervezése, vezetése, új dolgozók betanítása
  • intézményi működés fejlesztése, javaslattétel új módszerek bevezetésére
  • konstruktív együttműködés az intézmény szakmai vezetőjével a szociális és egészségügyi feladatok összehangolásában
  • együttműködés szociális munkásokkal
  • intézményi szolgáltatások biztosítása
  • adminisztráció

Munkakör betöltésének feltételei:

  • végzettség: diplomás ápoló, okleveles ápoló, általános ápoló vagy felnőtt szakápoló
  • egészségügyben szerzett minimum 5 éves tapasztalat
  • egyéni készségek:
    • együttműködési készség munkatársakkal
    • rugalmas, proaktív és konszenzusos problémamegoldásra törekvés
    • jó kapcsolatteremtő készség
    • pontosság, nyitottság, rendszeretet
    • kiemelt elfogadás a hajléktalan emberek felé

Amit kínálunk:

  • kiemelt bérezés: alapbér, munkahelyi és munkaköri pótlékok, egyéb béren kívüli támogatás
    • jelentkezés bérigény megjelöléssel!
  • támogató munkahelyi közösség
  • fejlesztő és csapatépítő tréningek
  • részvételi lehetőség a Szeretetszolgálat különböző programjaiban, képzésein

Jogviszony jellege, időtartama:

  • határozatlan idejű munkaviszony
  • megállapodás szerint: teljes munkaidő vagy részmunkaidő
  • beosztás, munkarend: megegyezés szerint

Munkavégzés helye, kezdete:

  • I. kerület, Feszty Árpád utca 6. (Déli pályaudvar közelében)
  • Munkakezdés várható ideje: elbírálást követően azonnal, vagy megegyezés szerint

Jelentkezni a pontos személyi adatokat tartalmazó fényképes szakmai önéletrajz benyújtásával, a végzettségeket igazoló dokumentumok másolatával és bérigény megjelöléssel lehet. A jelentkezéshez rövid motivációs levelet is kérünk (max. fél oldal), melyben kérjük kiemelni a vezetői készségeket és eszközöket, melyeket egy vezetőápolói feladatkörben fontosnak tart.

A pályázati anyagot az alábbi emailcímre várjuk: vezeto.apolo1@hr.maltai.hu