Kicsi, de annál lelkesebb csapatunk folyamatosan növekszik, így új szakemberre van szükségünk.

A feladatmennyiség elvégzése átlagosan heti 10 órát vesz igénybe.

Kik vagyunk mi?

A KÖSZI (Keresztény Önkéntesek Szövetsége az Ifjúságért és Gyermekekért Egyesület) egy olyan civil szervezet, melynek önkéntes tagjai tematikus táborok és izgalmas közösségi programok szervezésével szeretnének életre szóló élményeket nyújtani a gyerekeknek és a fiataloknak. Célunk egy olyan szeretetteljes közösség megteremtése, melynek tagjai odafigyelnek egymásra, segítik egymást céljaik elérésében és bizalommal fordulhatnak egymáshoz a mindennapokban is.

Munkád során szervezetünk weboldalát, informatikai rendszerét és adatbázisát fogod kezelni és karbantartani.

Téged keresünk, ha:

  • Budapesten vagy közvetlen szomszédságában élsz, és nem jelent gondot számodra, hogy hetente legalább egyszer Budapest központjában személyes egyeztetésen vegyél részt,
  • heti 10 órában, átlagosan napi 12 órában garantáltan tudsz dolgozni,
  • van tapasztalatod a WordPress és a WPBakery használatában,
  • magabiztosan kezeled a cPanel felületét,
  • kisujjadban van a keresőoptimalizálás (SEO),
  • rendelkezel adatbázis kezelési  ismeretekkel,
  • rutinosan kezeled a felhőalapú alkalmazásokat (Asana, Google Workspace, Dropbox, Mega, Flickr),
  • adatbázisokon gond nélkül végzel szűréseket, készítesz kimutatásokat az MS Excelben,
  • proaktívan állsz a problémák megoldásához,
  • szereted önállóan végezni a munkád és ügyesen beosztod az idődet,
  • motiválónak tartod, hogy munkáddal hozzájárulhatsz a KÖSZI céljainak eléréséhez,
  • azonosulni tudsz a KÖSZI tevékenységével és értékeivel, szeretnél hozzájárulni a gyermekek és az ifjúság jövőjéhez,
  • saját laptoppal és állandó, gyors internet-hozzáféréssel rendelkezel.

Ezekre a feladatokra számíthatsz:

  • egyesületi személyi adatbázis frissítése és karbantartása, ebből megadott paraméterek alapján kivonatok készítése más munkakörbe tartozó feladatokhoz,
  • cikkek és egyéb tartalmak feltöltése a weboldalra,
  • weboldal folyamatos keresőoptimalizálása (SEO),
  • weboldal CMS rendszerének (WordPress) karbantartása,
  • CRM rendszer bevezetése és karbantartása,
  • e-mail címek létrehozása, karbantartása, törlése, átirányítások kezelése,
  • biztonsági mentések készítése,
  • kapcsolattartás a tárhelyszolgáltatóval.

Előnyt jelent, ha:

  • ismered a CiviCRM rendszerét,
  • van legalább 1 év munkatapasztalatod a civil szférában,
  • otthonosan mozogsz egyházi körökben,
  • számlaképes vagy.

Projektalapon, a fentieken túl, külön megbízás keretében lehetőség van az Egyesületnél bevezetés előtt álló CiviCRM rendszer paraméterezési és bevezetési feladatainak elvégzésére is.

Mit tudunk nyújtani?

  • a feladat elvégezhető megbízási szerződéssel vagy vállalkozói jogviszonyban,
  • adózási formától és adókedvezményektől függően 1.800–2.440 Ft közötti nettó, adózás utáni órabért tudunk biztosítani,
  • home office lehetőséget a munkavégzés 90%-ában,
  • egyeztetés szerinti rugalmas munkaidő-beosztást,
  • határozatlan idejű szerződést,
  • havi csapatépítő alkalmat, mely során megismerheted az egyesület önkénteseit,
  • összetartó csapatot, akik segítenek megtalálni a közös ritmust.

Csatlakozol hozzánk?

Nagyon várjuk az önéletrajzodat egy rövid motivációs levél kíséretében, elektronikus formában a koszi@koszi.net e-mail címre. Az e-mail tárgyában kérjük, nevezd meg a megpályázott pozíciót!