Az UNICEF Magyar Bizottság főállású és diák adománygyűjtő munkatársat keres.

Téged keresünk, ha jól és bátran kommunikálsz, szeretsz csapatban dolgozni, talpraesett vagy és elkötelezett szervezetünk céljai iránt. Munkáddal segíthetsz az UNICEF számára rendszeres adományozókat toborozni, akiknek köszönhetően világszerte biztosítjuk a nehéz sorsú gyerekek ellátását és fejlődését.

Főbb feladatok

Az adománygyűjtők bevásárlóközpontokban szólítják meg a járókelőket és tájékoztatják Őket aktuális programjainkról, kampányainkról és ha érdeklődést tapasztalnak, felkérik Őket rendszeres adományozói programunkban való részvételre. Segíti az adományozáshoz szükséges regisztrációt és tájékoztatja az adományozókat.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzés
  • Alapszintű számítógépes ismeretek
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Értékesítésben vagy adománygyűjtésben szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Fix bér és jutalékrendszer
  • Folyamatos továbbképzés
  • Fiatalos csapat

Munkaidő:

Teljes és részmunkaidő.

Helyszínek:

Jelenleg csak Budapesten.

Amennyiben szeretnél a csapatunk tagja lenni és egy igazán jó ügyért tenni, akkor jelentkezz az alábbi e-mail címen, ahová küldd el önéletrajzodat: munka@unicef.hu