Állás
Állás
Felnőttképzési szakmai vezető
2018. május 07.

1957

Jelentkezési határidő: 2018. június 08.

Az Autisták Országos Szövetsége pályázatot hirdet FELNŐTTKÉPZÉSI SZAKMAI VEZETŐ munkakör, határozott idejű (2020. december 31-ig) betöltésére

Feladatok:

  • az Autisták Országos Szövetsége felnőttképzési tevékenységének irányítása
  • további képzések engedélyeztetése
  • képzések megszervezése, lebonyolítása, teljes körű adminisztrációja
  • közreműködés az Autisták Országos Szövetsége DATA projektjének megvalósításában

Elvárások:

  • A 393/2013. (XI. 12.) Korm. rendelet 16. § (7) (8) szerinti követelmények:
  1. aa) andragógiai egyetemi vagy főiskolai végzettséggel rendelkezik,
  2. ab) pedagógiai egyetemi vagy főiskolai végzettséggel és három év – a (8) bekezdésben meghatározott – felnőttképzési szakmai gyakorlattal rendelkezik, vagy
  3. ac) pedagógiai egyetemi vagy főiskolai végzettséggel rendelkezik és a felsőoktatási képzés során felnőttképzési ismeretekből a képzési és kimeneti követelményekben előírt legalább öt kreditpontot szerzett,

Előnyt jelent:

  • felnőttképzésben szerzett, 3 évnél hosszabb idejű tapasztalat, gyakorlat
  • autizmus ismeretek, fogyatékossági ismeretek
  • civil szervezeteknél szerzett tapasztalat
  • angol nyelvtudás

Munkavégzés időtartama, helye:

  • heti 20 óra
  • az Autisták Országos Szövetségének irodája: 1053 Budapest, Fejér György u. 10.

Fizetés:

  • megállapodás szerint

A jelentkezéshez a titkarsag@esoember.hu e-mail címre beküldendő:

  • önéletrajz
  • motivációs levél
  • andragógiai egyetemi vagy főiskolai végzettséget igazoló oklevél
  • pedagógiai végzettséget igazoló oklevél másolata + 3 év felnőttképzési szakmai gyakorlat igazolása /393/2013. (XI. 12.) Korm. rendelet 16. § (7) a) ab)/
  • pedagógiai végzettséget igazoló oklevél másolata + felsőoktatásban, felnőttképzési ismeretekből szerzett öt kreditpont / A 393/2013. (XI. 12.) Korm. rendelet 16. § (7) a) ac)/
  • fizetési igény megjelölése

Jelentkezési határidő nincs:

  • Amint az alkalmas személyt megtaláljuk, betöltjük az állást.

Hír
Magyarországon valamivel több, mint tizenegyezren vállalnak rendszeresen önkéntes munkát. Szakemberek szerint nagyon nehéz ma az önkéntesek lelkesedését fenntartani, de tény, ...
Hír
Kötelezettségszegési eljárást indíthat Magyarország ellen az Európai Bizottság a menekülteket segítő szervezetek ellen kitalált, úgynevezett „Stop Soros” törvény és a hozzá ka ...
Hír
Új, harminc férőhelyes egészségügyi centrum nyílt hajléktalanoknak Szegeden, a Magyar Máltai Szeretetszolgálat intézményét kedden adták át. Fülöp Attila szociális ügyekért és ...
Címkék