A részállású munkakör betöltése 2017. szeptember 1-től lehetséges.
A Tanoda hétköznapokon tart nyitva, tanítási időben naponta 13.00-19.00 óra között, a heti 12 óra, heti 2-3 nap (tömbösített) munkavégzéssel teljesíthető. Munkavégzés helyszíne: 1211 Budapest, (Csepel) Kossuth Lajos u. 22.

Bérezés: br. 50.000 Ft számlás kifizetéssel

Feladatok:

  • egyéni állapotfelmérés (gyógypedagógiai diagnosztika)-, esetvezetés;
  • elsődleges feladat: egyéni és kiscsoportos kognitív képességek és tanulási készségek fejlesztése (elsősorban diszlexia, diszgráfia, diszkalkulia terápia; részképesség fejlesztés; figyelem-, koncentráció- és emlékezeti funkciók fejlesztése; tanulás módszertani tanácsadás);
  • eseti jelleggel tantárgyi korrepetálás, délutáni közös „napközi jellegű” tanulás;
  • közreműködés a gyermekek egyéni fejlesztésében, egyéni fejlesztési terv kidolgozása
  • a mentori munka támogatása, adminisztráció
  • délutáni szabadidős jellegű, terápiás, fejlesztős csoportfoglalkozások szervezése, koordinálása
  • a tanodás gyerekek bemeneti és kimeneti mérésének lebonyolítása, ezek dokumentációja

Elvárások, kompetenciák:

  • felsőfokú gyógypedagógiai végzettség
  • legalább 2 éves szakmai tapasztalat; számítógép-kezelői ismeret (pl. ECDL);
  • önálló munkavégzés, pro aktivitás, csapatmunka; rugalmasság, pontosság, jó kommunikációs készség

Előny:

  • tanodában végzett munka vagy önkéntesség
  • hátrányos helyzetű, SNI-s és/vagy roma fiatalokkal való munkatapasztalat;
  • gyerekekkel, fiatalokkal végzett fejlesztő munka
  • művészeti, kézműves készségek
  • középszintű angol nyelvhasználat (írásban és szóban).

A jelentkezéseket e-mailben a domino@kompania.hu e-mail címre várjuk (tárgy: Tanoda gyógypedagógus)
A jelentkezések tartalmazzák a jelentkező szakmai önéletrajzát, és egy motivációs levelet (max. 1 oldal)

További információ: Bolyhos Andrea, szakmai vezető, Kompánia Alapítvány
kompania@kompania.hu,06-30/4643083