A Csodavár Alapítvány több éves tapasztalattal rendelkező, főállású munkatársat keres Marketing- és kommunikációs vezető munkakörbe

Jelentkezési határidő: 2020.11.15.

Munkakezdés időpontja: 2021.01.01.

Munkakör:

A Csodavár Alapítvány a Csodavár Intézményekkel együttműködve évente több ezer gyermek részére teszi lehetővé, hogy fejlődjenek, valamint értő gondoskodással egyengeti útjukat a befogadóbb köznevelés irányába. Az új munkatársunk feladata lesz megalapozni, stratégiai alapokra helyezni az alapítvány marketing- és kommunikációs tevékenységét, amelytől alapítványunk bevételi oldalán várunk jelentős elmozdulást.

Fő feladatok:

  • A Csodavár Alapítvány marketing és kommunikációs stratégiájának lefektetése
  • A stratégia alapján konkrét akciók előkészítése, lebonyolítása
  • Adományszervező kampányok megtervezése, lebonyolítása
  • A szervezet kommunikációs aktivitásainak előkészítése, lebonyolítása

Követelmények:

  • Felsőfokú végzettség
  • Kommunikáció és/vagy marketing területen szerzett legalább 5 éves munkatapasztalat (elsősorban a fő feladatokban szerzett gyakorlati tapasztalat)
  • Innovatív, kihívásokat kereső gondolkodásmód
  • Jó együttműködő képesség
  • Jó kapcsolatteremtő képesség
  • Mobilitás, flexibilitás, precizitás
  • Angol nyelvtudás (lehetőleg tárgyalóképes, minimum középfokú)

A jelentkezésnél előnyt jelent:

  • Adományszervezés területen szerzett tapasztalat
  • Vezetői tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Kreatív és változatos munka innovatív környezetben és remek csapatban
  • Folyamatosan fejlődő szervezet
  • Rugalmasan alakítható munkaidő
  • Aktív részvétel stratégiai döntésekben
  • Korrekt fizetés

Munkavégzés helye:

Elsősorban Budapest, alkalmanként Nyíregyháza.

Küldd el magyar nyelvű önéletrajzodat (havi bruttó bér megjelölésével) és maximum egy oldalas motivációs leveledet a gabriella.pataki@rejtettkincsek.hu  címre.