A pozíció teljes állásban (heti 40 óra), 1 éves határozott idejű (hosszabbítható) munkaszerződéssel tölthető be.
A munkavégzés helye: Budapest
A pozíció betöltése: azonnal

Főbb feladatok:

  • Erasmus+ programmal kapcsolatban keletkező dokumentumok teljes körű iratkezelése, iktatás és postázás
  • Adatbázisok naprakész, precíz vezetése
  • Pályázatok befogadása, formai bírálata és rögzítése a pályázati adatbázisban
  • Szakértői megbízási szerződések előkészítése, megkötése, nyomonkövetése, adminisztrációja
  • Kapcsolattartás a szakértőkkel
  • Szerződések, szerződésmódosítások és beszámolók adminisztrációja
  • Emlékeztetők írása (ülések, megbeszélések, találkozók)
  • Részvétel intézményi látogatásokon
  • Közreműködés rendezvények megszervezésében
  • Általános információk nyújtása érdeklődők számára

Elvárásaink:

  • középfokú végzettség
  • legalább 1 év munkatapasztalat releváns irodai adminisztrátor munkakörben
  • alapfokú angol nyelvtudás
  • jó kommunikációs készség szóban és írásban, elsősorban magyarul
  • MS Office szoftverek (Word, Outlook, Excel) magas szintű használata
  • adatbázisok kezelése iránti affinitás
  • megbízhatóság, felelősségteljes munkavégzés
  • monotónia tűrés, precizitás
  • problémamegoldó készség, megoldásra törekvés

Előnyt jelent:

  • nonprofit, illetve pályázatkezelő szervezetnél szerzett gyakornoki vagy munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • korrekt, rendszeres jövedelem
  • fejlődést, tanulást támogató kultúra
  • pozitív munkahelyi légkör és kiváló irodai munkakörülmények
  • stabil szervezeti háttér

Magyar és angol nyelvű Europass formátumú önéletrajzát, valamint rövid, magyar nyelvű, bruttó fizetési igényt tartalmazó motivációs levelét folyamatosan, legkésőbb 2016. április 10-ig honlapunkon a www.tka.hu/allas  oldalon várjuk, vagy az allas@tpf.hu email címre küldhetik.