A Magyar Vöröskereszt Országos Igazgatósága üdülő gondnokot keres

Főbb feladatok:

  • az üdülőbe érkező vendégek fogadása;
  • az üdülésre vonatkozó dokumentumok ellenőrzése (beutaló, befizetési bizonylat, stb.);
  • a vendégek kiszolgálása, elhelyezése, házirend elkészítése és betartatása;
  • előírt nyilvántartások vezetése;
  • elszámolások elkészítése, havi jelentési kötelezettség teljesítése;
  • idegenforgalmi adó (IFA) elszámolása a helyi polgármesteri hivatal részére;
  • az üdülő berendezési tárgyainak állag megóvása;
  • a meghibásodott berendezések javítása, hiányzók pótlása;
  • jelentéstételi kötelezettség az üzemeltetési vezető részére;
  • ellátmányozási pénzzel történő elszámolás;
  • az üdülő és udvarának rendben tartásával kapcsolatos feladatokat ellátó személyek munkájának irányítása és felügyelete;
  • üzemelési időszakon kívül – amikor nincs vendégforgalom – biztosítja a felügyeletet (betörés- vagyonvédelem, esetleges károsodások jelentése, kárelhárítás, hó-mentesítés);

Elvárások:

  • szakmai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • mobilitás
  • erkölcsi fedhetetlenség

Előnyt jelent:

  • számítógép kezelői ismeretek
  • angol nyelvismeret
  • civil szervezetnél szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű munkaszerződés, hosszú távú, stabil munkahely

Munkavégzés helye: Balatonlelle

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérem fényképes szakmai önéletrajzát , fizetési igény megjelölésével a hr@voroskereszt.hu e-mail címre 2019. június 30. napjáig elküldeni.