Keresünk proaktív, motivált és a gyermekjogok iránt elkötelezett munkatársat heti 40 órában.

A gyermekjogi munkatárs feladatai:

  • gyermekvédelmi igazgató munkájának általános támogatása
  • nemzetközi szervezettel való aktív kapcsolattartás
  • szakmai partnerekkel való aktív kapcsolattartás (minisztériumok, szakmai szolgáltatók, államigazgatási szervek)
  • gyermekjogi szakmai anyagok, riportok előkészítése, megírása
  • gyermekvédelmi projektek általános támogatása
  • kapcsolattartás a kommunikációs és adománygyűjtő osztállyal az aktuális kampányokhoz kapcsolódóan
  • a szervezet képviselete konferenciákon és a médiában

Téged keresünk, ha:

  • felsőfokú végzettséged van (jogi területen szerzett diploma)
  • minimum 2 év releváns szakmai tapasztalatod van gyermekjogi, gyermekvédelmi területen
  • tárgyalóképes, és aktív angol nyelvtudással rendelkezel

Amit még elvárunk:

  • önálló, proaktív munkavégzés
  • projekt szemlélet és projektmenedzsment készségek
  • gyermekjogok iránti elhivatottság és magas fokú motiváció
  • tanulásra és fejlődésre való képesség
  • kutatói, valamint gyakorlatias attitűd, képességek

Amit nyújtani tudunk:

  • szakmai fejlődés, gyermekjogi képzéseken való részvételi lehetőség
  • izgalmas, sokszínű feladatok
  • részvétel a világ legnagyobb nemzetközi gyermekjogi szervezetének munkájában, működésében
  • széles körű szakmai kapcsolatrendszer kiépítése/bővítése
  • home office lehetőség

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésed, várjuk pályázatodat a bérigényed megjelölésével, önéletrajzoddal és motivációs leveleddel együtt a hr@unicef.hu címre.

A kiválasztási folyamatban kizárólag azokkal a jelentkezőkkel vesszük fel a kapcsolatot, akik az előszűrés során megfelelnek az elvárásainknak. Az betöltésének feltétele 2db referencia és erkölcsi bizonyítvány bemutatása.