„A Menhely Alapítvány 1989-ben jött létre Budapesten. A Menhely Alapítvány az első olyan független, világi szervezet, mely a fedél nélkül lévő, hajléktalan, otthontalan emberek helyzetének megváltoztatása, az ilyen helyzetbe kerültek segítése, ezeknek a helyzeteknek a megakadályozása, enyhítése érdekében jött létre és működik létrehozatala óta.”

Milyen feladatok várnak rád?

Szeretnénk, ha kézbe vennéd honlapunk frissítését technikailag, arculatilag és az ott található szövegek tekintetében is. Ha kommunikáció területén irányt mutatnál az alapítvány égisze alatt működő intézményeknek, projekteknek; ha a különböző területeket ezen a területen koordinálnád. Támogatnád őket az éves kommunikációs naptár összeállításában és napra készen tartásában. A projektekben dolgozó kollégáknak támogatást nyújtanál a projekt ágenda összeállításában.

Fontos, hogy kommunikációs területen szerzett végzettséged vagy releváns tapasztalatod legyen kommunikációs stratégia felépítésében és kivitelezésében.
A munkakör részmunkaidős, napi 4 órás elfoglaltságot jelent, tömbösíthetően.

Mi kell ahhoz, hogy jól érezhesd magad?

Ahhoz, hogy a fenti feladatokban komfortosan érezhesd magad, fontos, hogy legyen rendszerszemléleted és ne okozzon gondot a feladatok közötti prioritások felállítása. Szeretnénk, ha pozitív és konstruktív szemlélettel tudnál a kollégákkal együttműködni, a szervezet életében részt venni.
Mi örülünk, ha derűs vagy, ha benned van a fejlődésre való vágy.

Ha úgy érzed e sorok rólad szólnak, ne habozz! Jelentkezz!

Jelentkezni önéletrajzzal és rövid motivációs levéllel itt lehet:
Aknai Zoltán, igazgató * allas@menhely.hu