Feladatok:

  • ügyfelek toborzása, részükre egyéni, személyre szabott tanácsadás nyújtása
  • kapcsolatépítés munkáltatókkal, a célcsoport számára megfelelő munkahelyek feltárása
  • együttműködő partneri hálózat építése
  • egyéb munkaerőpiaci szolgáltatások nyújtása

Elvárások

  • főiskolai vagy egyetemi diploma
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • gyors helyzetfelismerő, kreatív, kezdeményező személyiség
  • empatikus, ügyfélorientált hozzáállás
  • csapatmunkát kedvelő, ugyanakkor önálló, felelős munkavégzésre képes személyiség
  • felhasználói szintű számítógép-kezelés (MS Office)
  • mobilitás

Előny

  • munkaerő-piaci programokban végzett tanácsadói tevékenység
  • jogosítvány és személygépkocsi

Amit kínálunk

  • heti 40 órás főállás
  • hosszú távú együttműködés lehetősége

Jelentkezési határidő: 2013. július 30.

Munkavégzés helye: Kecskemét vagy Szeged vagy Tata
Munkába állás megállapodás után, tervezetten 2013. augusztus 1.

A jelentkezés módja: írásban, szakmai önéletrajzzal, motivációs levéllel, a pozíció és a bruttó bérigény megjelölésével az info@napra-forgo.hu e-mail címre.