Munkaidő: napi 8 óra, alapvetően fix munkaidőben, esetenként rugalmas

Amit ajánlunk:

  • Teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony, hosszútávú munkalehetőség;
  • Céges telefon, és laptop
  • Tömegközlekedéssel is jól megközelíthető, központi iroda
  • Változatos, pörgős munkakör;
  • Támogató, családi légkör

 Munkavégzés helye: alapvetően budapesti irodában, esetenként Veszprém

Munkakör leírása:

  • Ügyvezető napi munkájának proaktív támogatása;
  • Rendszeres média– és frekvenciapályázatok, és egyéb működést segítő pályázatok (NKA, BGA, NEA) írásában, költségvetés előkészítésében való részvétel, pályázati elszámolások rendszeres elkészítése
  • Havi- és éves egyesületi költségvetés összeállításában való részvétel, pénzügyi adatok előkészítése és nyomon követése, beszámolók készítése, adomány adatbázis kezelés.
  • Partner szerződések előkészítése, ezeknek partnerekkel történő tárgyalása;
  • Önkéntesekkel való együttműködés – feladat delegálás
  • Esetenként banki utalások kezelése
  • Civil szervezeti ügyekben való részvétel (ülések szervezése, anyagok, előterjesztések előkészítése, jegyzőkönyvek utólagos elkészítése)
  • Rendszeres bevallások elkészítése (NMHH, KSH, Artisjus, Mahasz)
  • Cégjogi, médiajogi ügyekben való részvétel, információk figyelése, és átadása ügyvezető felé
  • Ad-hoc projektfeladatok (feladat, felelős, határidő) elvégzése;

Elvárt kompetenciák:

  • Önálló, határidőket tartó, pontos és precíz munkavégzési képesség
  • Jogi alapismeretek
  • Felsőfokú végzettség
  • Csapatmunkához való pozitív hozzáállás
  • Magabiztos ismeretek (Ms Office: Word, PP, kiemelt Excel, Google Drive)

Előnyt jelent:

  • Civil szervezeti munkatapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Középfokú angol nyelvismeret
  • Ügyfél– és cégkapu kezelésében való jártasság
  • Hazai pályázati támogatási rendszer és online kezelő felületek alapvető ismerete (NIR, Effector

Rólunk:

A Mária Rádió a világ legnagyobb civil rádióhálózatának tagjaként civil Egyesületi formában több mint 16 éve működik Magyarországon. Küldetésünk, hogy segítsük Isten és ember között a kapcsolat létrejöttét és megerősödését. Adományokból működő rádiónkat, önkéntesek segítik.

Ügyvezetésünk felel a teljes szervezeti háttérért és annak adminisztrációjáért, az összes gazdasági és pénzügyi feladatok felügyeletéért, a különféle frekvencia-, média-, és működési pályázatok elkészítésének és elszámolásának, továbbá mindenfajta cég- és médiajogi ügyek elvégzéséért is.

Jelentkezés módja: Fényképes önéletrajzzal, rövid motivációs levéllel és bruttó fizetési igény megjelölésével: koordinacio@mariaradio.hu e-mail címre várjuk