A K-Monitor Iroda a közpénzek átlátható felhasználásáért küzdő civil szervezet. Fontos célunk a korrupciót övező társadalmi közöny legyőzése, a témával kapcsolatos szemléletformálás és ismeretterjesztés, ehhez kutatásainkkal, elemzéseinkkel és ajánlásainkkal is hozzájárulunk. Hiszünk abban, hogy az információs technológia fejlődése hozzájárulhat egy nyíltabb, átláthatóbb és demokratikusabb kormányzás létrejöttéhez, ezért olyan adatbázisokat és online eszközöket fejlesztünk, amelyek segítségével nyomon követhetőek a közpénzköltések és számon kérhetőek a politikai és gazdasági döntések. Segítséget nyújtunk a hozzánk forduló közérdekű bejelentőknek és oknyomozó tevékenységet is folytatunk. Szervezetünk működési alapelvei a nyitottság, függetlenség és a kritikai szemléletmód.

Részletes információk a szervezetről:
www.k-monitor.hu

A K-Monitor Iroda főállású munkatársat keres, határozatlan időre, az alábbi munkakörbe:

Projektvezető, forrásszervező

Főbb feladatok:

  • A szervezet programjainak operatív koordinálása: projektek kidolgozása, pályázatok megírása, projektek koordinálása, szakmai és gazdasági beszámolók elkészítése
  • Forrásszervezés: pályázatfigyelés, pályázatírás, kapcsolattartás és tárgyalás hazai és nemzetközi finanszírozókkal, új források feltérképezése, magánadományok koordinálása, 1%-os kampány szervezése, támogatói/pártolói rendszer kialakítása és működtetése
  • Kommunikáció: sajtóközlemények megírása, sajtólisták elkészítése, kapcsolattartás újságírókkal, rendezvények és kampányok szervezése, újságírók számára képzések tartása
  • Kapcsolattartás a szervezet hazai és nemzetközi partnereivel, alvállalkozóival

Egyéb feladatok:

  • Közreműködés a szervezet szakmai munkájában (adatbázisok fejlesztése/szerkesztése, kutatások, állsáfoglalások és egyéb szakmai anyagok elkészítése)
  • Hazai és nemzetközi konferenciákon, workshopokon való részvétel, előadások tartása
  • Szükség esetén képzések, konferenciák szervezése, lebonyolítása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 3 éves munkatapasztalat
  • Hasonló területen szerzett projektvezetői/pályázati koordinációs tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Kiváló szervező készség
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalókészség (magyar és angol nyelven, írásban és szóban egyaránt)
  • Analitikus gondolkodás
  • Politikai, közéleti témákban való jártasság
  • Önálló és precíz munkavégzés
  • Terhelhetőség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előnyt jelent:

  • Jogi, politológus, nemzetközi kapcsolatok, szociológus vagy közgazdász végzettség
  • Hazai vagy nemzetközi civil szervezetnél szerzett munkatapasztalat
  • Kutatói tapasztalat
  • Egyéb idegen nyelvek ismerete

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés módja: Kérjük, hogy fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét fizetési igény megjelölésével az info@k-monitor.hu címre küldje el!